تور مالزی

 
 
 
 

تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی شرکت ارسطو پرواز آریان شامل تور کوالالامپور، تور پنانگ و تور لنکاوی می شود. بلیط هواپیما و رزرو بلیط در مالزی به صورت منفرد برای متقاضیان نیز میسر می باشد. در شرکت ارسطو پرواز تلاش بر این است که نهایت راحتی در تور مالزی را برای مسافران فراهم آوریم به همین دلیل می توانید قبل از انتخاب مقصد سفر و رزرو تور مالزی در ابتدا با کارشناسان تور مالزی شرکت تماس برقرار کنید.

مالزی کشوری در جنوب شرق اسیا است که در برگیرنده قسمتی از شبه جزیره مالای و جزیره بورنئو می باشد. مالزی به دلیل سواحل زیبا، و جنگل های زیبای استوایی و فرهنگی چند گانه از انواع مالایی، چینی، هندی و اروپایی دارای شهرت بسیاری است. کوالالامپور پایتخت مالزی محل وجود کاخ های زیبای حکومتی، مناطق خرید شلوغ و آسمان خراش های عظیمی چون برج های دو قلوی پتروناس با ارتفاع 451 می باشد. اقتصاد مالزی از زمان استقلال این کشور دارای یکی از بهترین نرخ های رشد در جهان می باشد. در ابتدا این رشد بیشتر به سبب منابع غنی این کشور بود ولی هم اکنون تمامی بخش های این کشور اعم از علم، تجارت، توریسم، توریسم پزشکی و صنعت در حال رشد می باشند.

زیست بوم مالزی یکی از متنوع ترین ها در جهان می باشد. بیشتر کشور با جنگل های استوایی انبوه و بسیار زیبا پوشیده شده اند. تقریبا 210 گونه پستاندار، 620 گونه پرنده، 250 گونه خزنده و 150 گونه دوزیست در این کشور شناسایی شده اند که بسیاری از آنها مختص به مالزی می باشند. این تنوع گونه ها در آب های اطراف این کشور بیشتر خود نمایی می کند. قلمرو آبی این کشور دارای تعداد بسیاری صخره مرجانی است.

درباره مالزی و تور مالزی و مقایسه با ایران

 مالزیایران
جمعیت۱۰۸ میلیون نفر۸۰ میلیون نفر
مساحت۳۰۰۰۰۰ کیلومتر مربع۱,۶۴۸,۱۹۵ کیلومتر مربع
تولید ناخالص ملی۲۷۲ میلیارد دلار۱۰۰۰ میلیارد دلار
  • واحد پول: رینگیت مالزی
  • نوع حکومت: جمهوری

 

پیوند به بیرون