تور اندونزی

تور اندونزی

تور اندونزی شرکت ارسطو پرواز آریان شامل تور بالی می شود. بلیط هواپیما و رزرو بلیط در اندونزی به صورت منفرد برای متقاضیان نیز میسر می باشد. در شرکت ارسطو پرواز تلاش بر این است که نهایت راحتی را در تور اندونزی را برای مسافران فراهم آوریم به همین دلیل می توانید قبل از انتخاب مقصد سفر و رزرو تور اندونزی در ابتدا با کارشناسان تور اندونزی شرکت تماس برقرار کنید.

تور اندونزی محبوب ترین پکیج مسافرتی برای مسافران در اوایل فصل تابستان می باشد این کشور بسیار پرباران و حاصل خیز و دارای جنگل های زیبا، بکر و فراوان است. افزایش بهره برداری از جنگل در این کشور موجب شده تا دولت تدابیری را برای حفاظت از جنگل ها در نظر بگیرد از جمله آنکه زوج های جوان در این کشور پیش از ازدواج ملزم به کاشتن نهال می باشند. این کشور در طول جنگ جهانی دوم مانند دیگر کشور های جنوب شرق آسیا نظیر کره و فیلیپین از اقدامات ژاپنی ها بسیار ضربه دید. اقتصادی بسیار بزرگ به همراه قوانین مناسب، وجود خطوط ساحلی بسیار طولانی، ویژگی دروازه استرالیا بودن و غیره همگی موجب شده تا این کشور مقصد محبوب گردشگران تفریحی و اقتصادی باشد.

این کشور با حدود ۳۰۰ میلیون نفر جمعیت چهارمین کشور پرجمعیت دنیاست و بیشترین تعداد جزیره را با بیش از ۱۳ هزار جزیره دارا می باشد. علی رغم این جمعیت زیاد به سبب متذاکم بودن این جمعیت در شهرها سهم جنگل ها از این وسعت زیاد است و تنوع زیتی بسیار زیادی نیز دارد. بندرهای مهم این کشور نیز عبارتند از: مدان، بندر ساحلی بلاوان، پکانبارو، ریو، جاکارتا سنگارنگ، نوزاتنگارا، بندر ساحلی بیتونگ و بندر آمبون. شهرهای مهم اندونزی را هم می‌توان در ۱۰ شهر زیر خلاصه کرد: جاکارتا، سورابایا، سمارانگ، باندونگ، مدان، پالمبانگ، بانجارماسین، بندر لامپومگ، مانادو.

درباره اندونزی و تور اندونزی و مقایسه با ایران

 اندونزیایران
جمعیت۲۵۴ میلیون نفر۸۰ میلیون نفر
مساحت۱,۹۰۴,۵۶۹ کیلومتر مربع۱,۶۴۸,۱۹۵ کیلومتر مربع
تولید ناخالص ملی۱۲۸۵ میلیارد دلار۱۰۰۰ میلیارد دلار
  • واحد پول: روپیه اندونزی
  • نوع حکومت: جمهوری
  • شهر های گردشگری: جزیره بالی، جاکارتا

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی