تور اروپا

تور اروپا

تور اروپای شرکت ارسطو پرواز آریان شامل کشور های، آلمان، ایتالیا، فرانیه، جمهوری چک و غیره می باشد. به عنوان زادگاه علوم و صنعت خصوصا در دوره ویکتوریا (۱۸۳۷-۱۹۰۱) این قاره پیشرو در استفاده از تکنولوژی های مدرن در زندگی انسانی می باشد. با این وجود حفظ محیط زیست حساس این قاره کوچک و پرجمعیت از دید سیایتمداران دور نمانده و اصل پاکیزگی محیط های عمومی، زمین های عمومی، ساحل ها و غیره همواره از اولویت های کشور های اروپاییست. به عنوان نمونه کشور های عضو موظف هستند تا حداقل ۸۰ درصد فاضلاب های خود را قبل از رها کردن در محیط تصفیه کنند. رودخانه تمز در لندن زمانی محل ورود فاضلاب این کلانشهر بود اما اکنون با ایجاد مراکز تصفیه پیشرفته آب این رودخانه پاک است.

با تشکیل اتحادیه اروپا در ۱۹۹۳ و پس از فروپاشی دیوار برلین این اتحادیه از نظر وحدت بین کشور های عضو بسیار عالی عمل می کند که خود دلیلی برای حذف مقررات دست و پاگیر و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان کشور های عضو شده است. در ابتدای ژانویه ۲۰۰۲ پول واحد اروپا معرفی شد که علی رغم انتقاداتی که به آن وارد شده (که بعضی هم کاملا درست است) موجب سهولت مبادلات تجاری بین کشور های عضو و مهمتر از آن کمک به کشور های ضعیف تر اتحادیه مانند یونان شد. در حال حاضر یورو واحد پول ۲۸ کشور عضو می باشد. پیمان شنگن هم برای تسهیل عبور و مرور بین ۶ کشور در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و هم اکنون ۲۶ کشور عضو آن می باشند. برای منطقه ای که در تاریخ خود جنگ های ویرانگری را تجربه کرده این چنین اقداماتی بسیار تحسین بر انگیز است.

خدمات اروپایی شرکت ارسطو پرواز علاوه بر تور، شامل رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، خدمات ویزا، پیک آپ سفارت و غیره می باشد. همچنین برای دریافت آخرین اطلاعات از تور اروپای شرکت می توانید هر روز هفته غیر از روز های تعطیل با کارشناسان تور اروپای شرکت تماس برقرار کنید. بعضی از شهر های اروپا زیبایی منحصر به فردی دارند برای تجربه سفری متفاوت اروپا خصوصا شهرهایی مانند درسدن در آلمان (این شهر دارای معماری شگفت انگیزی است، در طول جنگ دوم جهانی با خاک یکسان شد اما دوباره از نوع ساخته شد)، فلورانس در ایتالیا، پراگ در جمهوری چک، پاریس در فرانسه، باغ های انگور جنوب فرانسه تجربه ای باورنکردنی خواهد بود.

درباره اروپا و تور اروپا

 اروپاایران
جمعیت750 میلیون نفر۸۰ میلیون نفر
مساحت ۱۰ میلیون کیلومتر مربع۱,۶۴۸,۱۹۵ کیلومتر مربع
تولید ناخالص داخلی17 ترلیون دلار۱۰۰۰ میلیارد دلار

پیوند به بیرون

شهریور ۶, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ۹۸

تور آنتالیا ویژه ۹ شهریور ماه ۹۸تمامی هتل ها در صورت در خواست مسافر قابل رزرو خواهند بود.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

تور آنتالیا ۲۸شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور آنتالیا ویژه ۲۸ شهریور ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطو پرواز آریان مجری برتر تور های ترکیه تمام هتل های ترکیه به درخواست مسافر قابل رزرو […]
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان

تور دبی ویژه شهریور ماه ۹۸ ارسطو پرواز آریان ارسطوپرواز آریان برگزارکننده برتر تورهای آسیایی و اروپایی