تور فرانسه 8 روزه

0

تور فرانسه 8 روزه

7 شب و 8 روز پاریس

تور فرانسه
http://arastooparvaz.com

پاریس یکی از معروفترین شهرهای گردشگری دنیاست که جاذبه های فراوانی در این شهر وجود دارد.

پاریس، معروف ترین شهر گردشگری دنیا است و جاذبه های دیدنی بسیاری را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. با این وجود ، در صورتی که از پاریس بازدید می کنید، حتماً زمانی را برای قدم زدن در خیابان ها و محله های قدیمی شهر در نظر بگیرید، زیرا این تنها راه شناخت پاریس واقعی است. برخی از جاذبه های گردشگری شهر پاریس
برج ایفل
برج ایفل که به احتمال زیاد شناخته شده ترین بنا در اروپا است، نماد شهر پاریس بوده و یکی از دیدنی‌ترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد. شما می توانید برای بالا رفتن از این برج، از پله ها استفاده کرده و یا با ایستادن در یک صف طولانی ، در انتظار استفاده از آسانسور بمانید.
موزه لوور
یکی از مکان‌هایی که نباید در زمان بازدید از پاریس، دیدن آن را از دست بدهید، موزه لوور است که با داشتن کلکسیونی افسانه ای از اشیاء قدیمی، احتمالاً معروف ترین موزه در جهان می باشد. این موزه در داخل کاخ لوور که زمانی محل اقامت خانواده سلطنتی فرانسه بود قرار گرفته است.
شانزه لیزه
خیابان شانزه لیزه معتبرترین و معروف ترین خیابان پاریس و شاید تمام دنیا است . این خیابان از میدان کونکورد (Place de la Concorde) تا طاق پیروزی (Arc de Triomphe) کشیده شده است.
طاق پیروزی
طاق پیروزی که در میدان شارل دوگل (Place Charles de Gaulle) قرار دارد، به یادگار پیروزی های امپراتور ناپلئون بنا شده است. این طاق در سال 1836، مدت ها پس از اینکه زمان حکومت ناپلئون به پایان رسیده بود ساخته شد.
تاریخ مقصد و مدت تور هر نفر در اتاق دو تختههر نفر در اتاق یک تخته 4-11 سال با تخت2-4 سال بدون تخت
20-27 مرداد
3-10-17-24-31 شهریور
فرانسه
7 شب پاریس
9.800.00011.990.0008.850.0005.990.000
خدمات تور :
  • اخذ ویزاشینگن فرانسه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما در مسیرهای بین المللی( ایران ایر )
  • 7 شب اقامت در هتل 5 * top پاریس
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری با تور لیدر مجرب فارسی زبان از ایران طبق برنامه زیر :
روز دوم گشت شهری پاریس ، روز سوم گشت شهری پاریس ، روز پنجم گشت شهری پاریس ، روز ششم گشت یک روزه کاخ ورسای تمام روزها و ساعت های خالی تور با برنامه تور لیدر به صورت اختیاری کامل میباشد.
  • بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو
 
تور فرانسه
arastooparvaz
تور فرانسه
arastooparvaz
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد
تورهای اروپایی / اخذ وقت سفارت / ویزای شینگن
با کارشناسان ما در تماس باشید
خط ویژه 88414004
 تلگرام arastooparvaz@
اینستاگرام arastooparvaz