تور زمینی آنتالیافروردین۹۸ویژه نوروز

0

تورزمینی آنتالیا ویژه فروردین۹۸ ویژه نوروز

تورزمینی انتالیافروردین ۹۸ویژه نوروز

 

تور زمینی آنتالیا ویژه فروردین ۹۸ ویژه نوروز توسط شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ارسطو پرواز آریان برگزار می گردد. تورهای زمینی این آژانس هرسال به مقصد استان آنتالیا اجرا می شود، و این بار تور زمینی آنتالیا، ویژه فروردین  ۹۸ برگزار شده است. با قیمت استثنایی و کلی برنامه شاد و مفرح در طول مسیر تا هتل. کل مدت زمانی که در تور زمینی آنتالیا ویژه فروردین۹۸با شما هستیم  ۱۰ روز می باشد. که از این مدت ۵ شب و ۶ روز آن را در هتل اقامت دارید.اتوبوس ۲۵نفره به صورت مستقیم تا هتل + هتل ۵ ستاره افتالیا اوشن .
 امکانات هتل:

هتل افتالیا اوشن آلانیا ، یکی از هتل های ۵ ستاره آلانیا است که در منطقه ترکلر شهر آلانیا قرار گرفته است . هتل های افتالیا ، دارای شعبات مختلفی در ترکیه میباشند و این هتل یکی از جدیدترین شعبات این هتل است که در سال  ۲۰۱۷ افتتاح شده است و دارای امکانات بسیار مناسبی برای مسافرینی است که قصد اقامت در منطقه آلانیا را دارند . این هتل کلاٌ دارای ۶۸۲ اتاق میباشد که اغلب آنها منظره دریا را دارند و به صورت مدرن و با امکانات کامل مبله شده اند.این هتل در زمینی به مساحت  ۶۰٫۰۰۰  مترمربع ساخته شده است و کلاٌ ۵ طبقه میباشد . سیستم غذایی هتل افتالیا اوشن آلانیا  مسافرین می توانند از رستوران ها و کافه تریاهای این هتل استفاده کنند و از طعم غذاهای ترکی و بین المللی  لذت ببرند . اگر مایل به اقامت در منطقه آلانیا میباشید ،هتل افتالیا  یکی از بهترین هتل هایی است که میتوانید برای اقامت انتخاب نمایید

 • برای ایام نوروز با پکیج های تور آنتالیا ما همراه شوید و تعطیلات به یاد ماندنی را در هتل افتالیا اوشن آلانیا همراه با
  خانواده خود بگذرانید . برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جزییات تور ، ساعت حرکت ها و نرخ ویژه کودکان عزیز خود با ما در تماس باشید
  هتل افتالیا اوشن آلانیا
  در منطقه ترکلر آلانیا قرار دارد . این منطقه تامرکز شهر آلانیا ۱۸ کلیومتر فاصله دارد و با استفاده از وسایل نقیله عمومی ، به راحتی میتوانید به مرکز شهر آلانیا رفت و آمد داشته باشد .
 • اطلاعات هتل افتالیا اوشن آنتالیا:  
  urkler، Alanya, Antalya, 07400, Turkey
  تلفن هتل افتالیا اوشن آلانیا : ۹۰۴۴۴۶۶۰۷
  وبسایت هتل افتالیا اوشن آلانیا:
  eftaliahotels.com

 

معرفی منطقه آلانیا:

آلانیا در فاصله ۱۲ کیلومتری آنتالیا واقع شده آلانیا از شهرهای توریستی و گردشگری مهم در کشور ترکیه می باشد ،آلانیا واقع شده در رشته کوهای سرسبز و طبیعت بکر واقع شده ،آلانیا سیستم حمل ونقل بسیار قوی و آب و هوای بسیار معتدل و خنک دارد .
تمام برندهای معروف و محبوب تمام رستوران های معروف در این شهر شعبه دارند. آلانیا در گذشته، بخشی از سرزمین کیلیکیه و همچنین بخشی از سرزمین پامفیلیا محسوب می‌شد و بخشی از امپراتوری ایران بود. سپس زیر سلطه و حاکمیت یونانی‌ها و رومی‌ها درآمد. در دوره امپراتوری روم شرقی نیز به آن نام کلنوروس به معنای «کوه زیبا» داده شد. علاءالدین کیقباد، پادشاه سلجوقی در سده ۱۳ میلادی نام شهر را به «علائیه» تغییر داد. در آخر آلانیا در سال ۱۴۷۱ میلادی، ضمیمه امپراتورعثمانی شد.

جهت ارتباط با آژانس ارسطو پرواز با شماره ۰۲۱۴۲۴۶۹ تماس خاصل فرمایید

 

امکان نظردهی غیر فعال شده.