تورآتن 5 روزه

0

تورآتن 5 روزه

 

arastooparvaz
arastooparvaz

یونان در محل اتصال سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است و وارث میراث یونان باستان، امپراتوری بیزانس و نزدیک چهار قرن سلطه ترکان عثمانی است.

یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های دنیا و البته یکی از اولین تمدن‌های پیشرفته‌ی اروپا به شمار می‌رود. سرزمین اصلی یونان در جنوب و شرق به وسیله دریای اژه احاطه شده و از غرب به دریای یونان محدود است. «یونان» نام فارسی این کشور است.

جزایر دیدنی و معروف یونان

جزیره لسبوس : جزیره ای در یونان می باشد که در شمال شرقی دریای اژه واقع شده است. این جزیره سومین جزیرۀ بزرگ یونانی و بزرگترین جزیره در بین سایر جزایر یونانی می باشد که در دریای اژه پراکنده شده اند. این جزیره توسط تنگۀ Mytilini از ترکیه جدا شده است

جزیره میکونوس :  Mykonos یکی از جزایر چند ملیتی اروپاست و مقامی سمبلیک در بین گردشگران اروپایی بدست آورده است.

جزیر سنتورینی : با نام “ترا (Thera)” نیز شناخته می شود. در200 کیلومتری کشور یونان در دریای اژه قرار دارد و به خاطر محلی که جزیره واقع شده و رنگ خانه های آن معروف شده است. جزیره سانتورینی نمای بسیار زیبایی دارد و از نظر جغرافیایی بی نظیر است که هرکس حداقل یک بار در زندگی اش باید آنرا ببیند.

جزیره رودوس : جزیره ای در یونان می باشد که در دریای اژۀ شرقی واقع شده است. Rhodes از لحاظ جمعیت و وسعت، بزرگترین جزیره از میان جزایر Dodecanese می باشد.

 

آتن مهد فلسفه و اسطوره

آتن یادآور تمدن یونان باستان و مهد معماری و اسطوره هاست. حالا به برکت بازی های المپیک 2004 صاحب زیرساخت های کافی ، پارک های مختلف ، متروی بسیار شیک و مدرن ، بزرگراه های تازه و فرودگاه مناسب است و تمام نشانه های در سطح شهر به زبان انگلیسی است تا گردشگران سردرگم نشوند. معماری پیچیده شهر همراه با ستون های بازمانده از ویرانه های تمدن قدیمی که به فراوانی دیده میشود و الهام بخش معماری تالارها و مراکز عمومی غرب شده است از آکروپلیس تا معبد المپیک زئوس و موزه گنجینه های ملی آتن همه و همه شما را در گردش در آتن به وجد می آورد.

بیشترمناطق آتن قابل پیاده روی است . تنها مراقب رانندگی نه چندان مهربانانه آتنی ها هنگام عبور از از جاده ها باش . برای رسیدن به نقاط مختلف شهر متروی مدرن هم گزینه بسیار مناسبی است. میتوانی بلیت روزانه بخری که تا 24 ساعت برای استفاده از اتوبوس ، تراموا و مترو اعتبار داشته باشی.

محلی ها میدانند که خارجی ها زبان یونانی نمیدانند اما بهتر است چند کلمه یونانی یاد بگیری ، حتما به کارت می آید.

تنقلات خوشمزه مانند souvlaki ” ” و پنیر یا اسفناج کیک ارزان یونانی را حتما تجربه کن!

بازدید از ” آکروپلیس ” را هیچ کس در سفر به آتن از قلم نمی اندازد.  مخصوصا در زمستان و هنگام غروب این جا بسیار روئایی و دیدنی است.در آتن میتوانی فضاهای سبز بسیار زیبایی هم پیدا کنی مانند فضاهای سبز باغ ملی در آتن که بچه ها میتوانند از باغ وحشی که در این باغ هست لذت ببرند.

برای خرید سوغاتی های یونانی بازار خیابانی ” pandrossou  ” توصیه می شود . در اینجا میتوانی تخته نردهای زیبا و سرامیک های یونانی را نیز خریداری کنی !

آتن 4 شب و 5 روز هر نفر در اتاق دو تخته هر نفر در اتاق یک تخته کودک ( 6-12 سال ) با تخت کودک ( 2- 6 سال) بدون تخت
تابستان 96 4.760.0006.160.0004.100.0003.700.000

  • خدمات تور :
  • اخذ ویزای شینگن
  • بلیط هواپیما در مسیرهای بین المللی و داخلی
  • 4 شب و 5 روز اقامت در هتل 4* president
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری با لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی

ارسطوپرواز مجری مستقیم تورهای اروپایی ، کارگزار مستقیم ویزا و وقت سفارت

خط ویژه  88414004

تلگرام  arastooparvaz@