تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷

0

تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷

تورزمینی آنتالیا ویژه پاییز (۱۰ روزه)۹۷

 

 تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷:

شروع قیمت از ۲٫۶۹۰٫۰۰۰ تومان
ویژه پاییز

تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷ توسط شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ارسطو پرواز آریان برگزار می گردد. تورهای زمینی این آژانس هر ماه به مقصد استان آنتالیا اجرا می شود؛ و این بار تور زمینی آنتالیا، ویژه پاییز ۹۷، برگزار شده است. با قیمت استثنایی و کلی برنامه شاد و مفرح در طول مسیر تا خود هتل. کل مدت زمانی که در تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷با شما هستیم  ۱۰ روز می باشد. که از این مدت ۵ شب و ۶ روز آن را در هتل اقامت دارید. خدمات کلی تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷ از این قرار است: اتوبوس VIP 25 نفره به صورت مستقیم تا هتل + هتل ۵ ستاره یوآل(صبحانه- ناهار- شام)+ یک گشت خرید رایگان+ بیمه مسافرتی.

امکانات هتل :

مقصد تور زمینی آنتالیا ویژه پاییز ۹۷  خواهد بود. این هتل از امکاناتی نظیر سونا، استخر، ساحل اختصاصی، جکوزی، سالن ورزشی، زمین بازی کودکان،اتاق بازی، ماساژ، اسپا، پارک آبی، امکانات ورزش های آبی، رستوران، وای فای رایگان، تفریحات عصرگاهی، برنامه های شاد نمایشی.

معرفی منطقه آلانیا:

آلانیا در فاصله ۱۲ کیلومتری آنتالیا واقع شده آلانیا از شهرهای توریستی و گردشگری مهم در کشور ترکیه می باشد ،آلانیا واقع شده در رشته کوهای سرسبز و طبیعت بکر واقع شده ،آلانیا سیستم حمل ونقل بسیار قوی و آب و هوای بسیار معتدل و خنک دارد .
تمام برندهای معروف و محبوب تمام رستوران های معروف در این شهر شعبه دارند.

زبان رسمی: ترکی استانبول

واحد پول :لیر ترکیه

نوع برق شهری : ۲۳۰ ولت / ۵۰ هرتز

کد کشور: ۹۰+

ارسطوپرواز مجری مستقیم تورهای ترکیه

۴۲۴۶۹ خط ویژه

تلگرام   ARASTOOPARVAZ@

اینستاگرام   ARASTOOPARVAZ

امکان نظردهی غیر فعال شده.