تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97

0

تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97

تورزمینی آنتالیا ویژه تابستان (10 روزه)97

5 شب و 6 روز کامل اقامت دریکی از  بهترین و لاکچری ترین هتل 5* uall  آنتالیا هتل
VERA SEA GATE

 تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97:

فقط 3/390/000

تور زمینی آنتالیا ویژه خرداد 97 توسط شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ارسطو پرواز آریان برگزار می گردد. تورهای زمینی این آژانس هر ماه به مقصد استان آنتالیا اجرا می شود؛ و این بار تور زمینی آنتالیا، ویژه تعطیلات خرداد 97، برگزار شده است. با قیمت استثنایی و کلی برنامه شاد و مفرح در طول مسیر تا خود هتل. کل مدت زمانی که در تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97با شما هستیم  10 روز می باشد. که از این مدت 5 شب و 6 روز آن را در هتل اقامت دارید. خدمات کلی تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97 از این قرار است: اتوبوس VIP 25 نفره به صورت مستقیم تا هتل + هتل 5 ستاره یوآل(صبحانه- ناهار- شام)+ یک گشت خرید رایگان+ بیمه مسافرتی.
هتل در نظر گرفته شده برای تور زمینی ویژه  تابستان 97 ؛ (VERA SEA GATE)  واقع در منطقه بلک می باشد.

امکانات هتل :

مقصد تور زمینی آنتالیا ویژه خرداد 97 در هتل لیکیا ورد(vera sea gate) خواهد بود. این هتل از امکاناتی نظیر سونا، استخر، ساحل اختصاصی، جکوزی، سالن ورزشی، زمین بازی کودکان،اتاق بازی، ماساژ، اسپا، پارک آبی، امکانات ورزش های آبی، رستوران، وای فای رایگان، تفریحات عصرگاهی، برنامه های شاد نمایشی.

 

معرفی منطقه بلک:

در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده است.در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل ها وتاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده اند.فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰ کیلومتر می باشد. (تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان 97) این شهر دیدنی فاصله کمی با مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه دارد…هتل های متعدد ۴و۵ ستاره و زمین های گلف بسیاری در این منطقه وجود دارد.آموزش تنیس در مدرسه بین المللی تنیس،تماشای بیش از ۱۰۰ گونه پرنده در نزدیکی آبشار کورسونافلذت بردن از ورزش های آبی جزئی از جذابیت های این منطقه هستند.می توانید برای گشت زدن در اطراف ساحل،ماشین یا دوچرخه کرایه کنید.جمعیت بلک ۹٫۷۸۱ نفر می باشد. راه رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و بهترین راه آن از شهر آنتالیا می باشد.امروزه در منطقه بلک ۴۷ هتل ومرکز گردشگری وگلف ۵ ستاره وجود دارد. تعداد تختهای منطقه بلک در مجموع بالغ بر ۴۵٫۰۰۰ تخت می باشد. ۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک وجود دارد. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گذاری و ساخت می باشند . بعد از اتمام این دو مرکز تعداد تختهای منطقه بلک به ۴۷٫۵۰۰ تخت خواهد رسید . در بلک ۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و سطح حرفه ای می باشد . در آنجا سالن های کنفرانس زیادی باتمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها وهر نوع جشن و عروسی مهیا می باشد. مسئولین منطقه بلک به توریسم زیبائی و سلامتی نیز اهمیت فراوانی قائل شده اند و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساخت های توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک این نقطه از ترکیه را بهترین مکان برای توریسم زیبائی و سلامتی مبدل ساخته اند.بلک تنها منطقه توریستی نمی باشد(تور زمینی آنتالیا ویژه تابستان97) در عین حال جاذبه های فراوان طبیعی این منطقه زبانزد خاص و عام می باشد.در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسایی شده است.۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک تنهادر ترکیه و ۱ گونه گیاهی دردنیا فقط در بلک یافت می شود.

 

 

 

ارسطوپرواز مجری مستقیم تورهای ترکیه

42469 خط ویژه

تلگرام   ARASTOOPARVAZ@

اینستاگرام   ARASTOOPARVAZ

امکان نظردهی غیر فعال شده.